Pakiety

Pakiety prawne dla przedsiębiorców

Idąc naprzeciw potrzebom młodych przedsiębiorców wprowadziliśmy do swojej oferty pakiety na usługi prawne – zarówno dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, jak i działających w formie spółek prawa handlowego. Szanujemy ciężką pracę włożoną w proces tworzenia i rozwoju firmy. Wspieramy młodych, ambitnych, odważnych, realizujących swoje małe i duże cele. Wierzymy, że nie ma granic możliwości, a jedynie przeszkody do przezwyciężenia  🙂

Wiemy, że mnogość przepisów prawa i ich zawiłość często jest przyczyną frustracji i lekceważenia zagadnień prawnych. Z doświadczenia niestety wiemy też, że nie zawsze masz świadomość skutków prawnych podejmowanych działań ani istnienia innych optymalnych rozwiązań. Chcemy Ci je wskazać i zapobiec negatywnym decyzjom. Chcemy rozwiać Twoje wątpliwości i ułatwić prowadzenie działalności.

Pakiet na usługi prawne to proste rozwiązanie. W ramach wykupionego pakietu masz do wykorzystania określoną ilość usług za określoną cenę. Wiemy, że nie zawsze jesteśmy Ci potrzebni dlatego opłata jest jednorazowa, a nie comiesięczna jak w tradycyjnych abonamentach. Pakietowe usługi możesz wykorzystać w przeciągu 6 miesięcy, wtedy kiedy uznasz, że zachodzi taka potrzeba.

Pakiet dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą 

  • 300 zł netto
  • 3 usługi prawne (do wyboru – porada prawna, weryfikacja umowy, sporządzenie projektu wezwania do zapłaty)

Pakiet dla spółek prawa handlowego i spółek cywilnych 

  • 600 zł netto
  • 4 usługi prawne (do wyboru – porada prawna, weryfikacja umowy, wezwanie do zapłaty, sporządzenie projektu umowy, sporządzenie projektu uchwały)

Istnieje również możliwość dopasowania abonamentu do indywidualnych potrzeb Klienta.